Laadoplossingen voor appartementsgebouwen
Elektrisch laden in appartementsgebouwen. Het kan ook eenvoudig!
Bij het integreren van laadinfrastructuur in appartementsgebouwen ontstaan vaak problemen, zoals overbelasting of een gebrekkige coördinatie tussen de laadstations. Het is af te raden om elke bewoner in een appartementsgebouw individueel zijn laadinfrastructuur te laten voorzien.
Go Watts zorgt voor een collectieve infrastructuur waarop individuele laadstations vlot worden aangesloten. Dankzij een evenwichtige verdeling van de beschikbare stroom, kan iedereen zijn wagen laden én voorkomen we een overbelasting van het netwerk.
Hoe pakken we dat aan?
Onze VME experts begeleiden je van A tot Z. Je kan rekenen op ondersteuning tijdens de voorbereiding, open communicatie van onze projectleiding tijdens de installatie, en van volledige operationele en administratieve ontzorging na oplevering.
De in-house ingenieurs starten jouw project met een QuickCheck ter plaatse. Je ontvangt snel een concreet laadplan inclusief een offerte met een vaste prijs per parkeerplaats voor de collectieve infrastructuur. We ondersteunen jullie vervolgens met advies om dit plan goedgekeurd te krijgen door de algemene vergadering. Daarvoor hebben we een toolbox uitgewerkt voor de VME zodat iedereen een geïnformeerde beslissing kan nemen.
De VME heeft de keuze om als groep te investeren in de collectieve infrastructuur of enkel met degene die een laadstation willen.
Iedereen doet mee
VME investeert
Collectieve infrastructuur
Go Watts biedt de elektrische infrastructuur aan tegen een vastgestelde prijs per parkeerplaats.
- € 550 tot € 750 per parkeerplaats
Individuele bewoner investeert
Individueel laadstation
Elke bewoner kan individueel aansluiten op eigen tempo.
- Vanaf € 1.500
- Incl. installatie en keuring
- Groepskorting
- Kopen of huren
Enkel de fans doen mee*
VME investeert niet
Collectieve infrastructuur
Go Watts draagt de investering voor de collectieve infrastructuur.
- € De VME betaalt €0
Individuele bewoner investeert
Individueel laadstation
De VME gaat een 10-jarig contract aan waarbij elke bewoner individueel kan aansluiten op eigen tempo.
- Vanaf € 3.000
- Incl. installatie en keuring
* Minimum aantal laadstations vereist. Wordt per project bepaald.
Go Watts Services
- Hulp op afstand
- Connectie op het Go Watts-portaal
- Eenvoudige administratie en verrekeningen
€ 10
per maand, excl. BTW
Waarom investeren in laadvoorzieningen?
Steeds meer mensen rijden elektrisch. Hoewel de installatie van een laadstation achter een individuele meter kan en mag, biedt dit geen garantie naar (brand)veiligheid en zeker niet voor de stroomvoorziening voor het gebouw. Onderneem nu actie om toekomstige problemen te voorkomen en investeer in een collectieve infrastructuur: een elektrische installatie achter een gemeenschappelijke teller waarop elke bewoner zijn individuele laadstation kan inkoppelen.
Laadvoorzieningen in het gebouw verhogen het wooncomfort van de bewoners aanzienlijk. Ze kunnen hun elektrische wagen gemakkelijk opladen in de eigen garage, zonder externe laadpunten te moeten zoeken. Het verhoogt bovendien de vastgoedwaarde, appartementsgebouwen met laadinfrastructuur zijn aantrekkelijker voor potentiële kopers of huurders.
Maar bovenal is dit een toekomstgerichte investering. Elektrische wagens winnen aan populariteit. Vanaf 2026 zijn alle nieuwe bedrijfswagens verplicht elektrisch en in 2029 mogen enkel nog elektrische wagens verkocht worden in Vlaanderen. Door nu laadinfrastructuur te installeren ben je voorbereid op de toekomstige vraag. Ligt je gebouw in een lage emissiezone in de stad? Binnen enkele jaren mogen enkel nog elektrische wagens de zone binnen rijden.
Collectieve infrastructuur in de praktijk
Vraag nu je QuickCheck aan!
Met de Go Watts QuickCheck kunnen wij je al na één bezoek een offerte op maat bezorgen!
"*" indicates required fields
Interesse in onze aanpak?
Plan een meeting met onze Smart Charging Expert Lode!